Haber

Kılıçdaroğlu ve Özdağ Seçim Sonrası İlk Kez Yan Yana: Özdağ Girişinde “Kaygan Yerler” Uyarısı

Zafer Partisi Genel Lideri Ümit Özdağ, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Bu, ikilinin seçimden sonraki ilk buluşmasıydı. Görüşmenin ardından iki başkan kısa birer açıklama yaptı.

Birinci tip seçimde dikkat çekici oy oranlarına ulaşan CET İttifakı’nın bileşenleri ikinci nesle dağılırken Özdağ, Kılıçdaroğlu’na destek verirken Sinan Oğan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında yer aldı.

Özdağ ve Kılıçdaroğlu bugün seçimlerin ardından ilk kez gündeme geldi.

CHP genel merkezini ziyaret eden Özdağ, Kılıçdaroğlu’na cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler, yaklaşan yerel seçimler, Türkiye ve dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi verdi.

Görüşmenin ardından kısa bir açıklama yapan Özdağ, “Seçimden sonra değerlendirme yapma fırsatımız olmadı. Kendisinden de randevu istedim. Bu değerlendirmeyi yapıp iade-i ziyaret yapmak istedim. Güzeldi, teşekkürler. .”

İçeriye girerken CHP sözcüsü “Dikkatli olun burada zemin kaygan” dedi. Gülümsedik, ayağımızın sağlam olduğunu söyledik ve yukarı çıktık.”

Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu’ndan emsal açıklamalar geldi. Kılıçdaroğlu, bir gazetecinin “Yerel seçimlerde işbirliği devam edecek mi?” sorusuna yanıt vermedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu