Haber

Kuşadası Belediye Başkanı Polis Haftasını Kutladı

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Emniyet Müdürlüğü çalışanı ile toplantıya gelerek Polis Haftasını kutladı. Toplantıda Belediye Başkanı Ömer Günel, “Polislerimizle birlikte Kuşadası’na bir dönem daha hizmet edeceğiz” dedi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Polis Teşkilatı’nın 195’inci kuruluş yılı münasebetiyle belediye zabıta personeliyle bir araya geldi. Belediye Başkanı Ömer Günel’e, Kuşadası Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Turan, Yusuf Atak, Özgür Batçıoğlu ve Emniyet Müdürü Nuri Can eşlik etti. Toplantıda Belediye Başkanı Ömer Günel, polis personelinin özverili bir şekilde çalıştığına dikkat çekerek, “Belediyecilik kolay bir iş değil. Zabıta gruplarımız her zaman sahada. İnsanlarla, kurumlarla, mevzuatla iç içesiniz ve zor bir görevi yerine getiriyorsunuz” dedi. .

Bir dönem daha Kuşadası’na hizmet edeceğini belirten Başkan Günel, “Önümüzdeki dönemde yine hep birlikteyiz. Gelecek sezona çok daha iyi hazırlanarak yeni dönemde yine bir arada olacağız. Kuşadası’na hizmet etmeye 2019’da da devam edeceğiz. daha güçlü bir yol.”

Personelin Polis Haftasını kutlayan Belediye Başkanı Ömer Günel, “Yazlık yerlerdeki polis ekipleri şehrin hem jandarması hem de polisidir. Yaz nüfusumuz 1 milyonu aşıyor. Şehrin ortasında güvenliğin sağlanması oldukça sıkıntı. böyle bir kalabalığın, istikrarlı ve uyumlu bir şekilde görevlerini yapması. Bunları yaparsanız başarılı olursunuz. “Geldiğimizden beri sizinle birlikte çok çalışıyoruz. 4,5 yıldır beni hiç utandırmadınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi. – AYDIN

malazgirthaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu