Haber

Menderes Bayram Tatiline Hazır

Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, 9 günlük Kurban Bayramı tatiline hazır olduklarını açıkladı. Özkan herkesi tatilde Menderes’in güzelliklerini keşfetmeye davet etti.

9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesi Menderes Belediyesi tarafından ilçedeki tüm hazırlıklar tamamlandı. Bayram boyunca özellikle ilçenin turizme açılan kapısı olan Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli Mahallelerinde yaşanacak yoğunluğa belediye ekipleri hazır olacak.

Ekipler alarmda

Belediye ekiplerince hummalı bir çalışma yürütüldü ve Menderes bayrama hazırlandı. Bayram tatilinde Güçlendirme Hizmetleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü başta olmak üzere belediyenin tüm müdürlüklerinin ortak çalışması olacak şekilde çalışma planı hazırlandı. İşler, hazır olacak. 43 kilometrelik sahil şeridinde milyonları ağırlayacak olan Menderes’te özellikle tatil döneminde belediye grupları teyakkuzda olacak.

tatil çalışması

Menderes’in her noktasında gerekli çalışmaların yapıldığını kaydeden Menderes Belediye Başkanı V. Erkan Özkan, “İlçemizde bayram hazırlıklarımızı tamamladık. Kurban Bayramı’nın Menderes’te rahat, huzurlu ve hijyenik bir ortamda geçmesi için tüm ekiplerimiz yoğun mesai harcadı. Bayramda da çalışmaya devam edeceğiz. Menderes’te ağırlayacağımız hemşehrilerimiz başta olmak üzere misafirlerimiz için ekiplerimizle bayram mesaisinde olacağız.

Turizm bölgesine özel hazırlık

Kıyı bölgesinde oluşacak yoğunluğa hazır olduklarını belirten Önder V. Özkan, “Özellikle ilçemizin kıyı bölgesi bayramda milyonları ağırlayacak. Bunun için gerekli tüm önlemleri aldık. 43 kilometrelik sahil şeridinde ekiplerimiz 9 gün görev yapacak. Mavi ile yeşilin bir arada olduğu güzel ilçemizde turizmin kapısı Gümüldür, Özdere ve Ahmetbeyli başta olmak üzere Menderes’imizin güzelliklerini keşfetmeye tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

develi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu