Haber

Pınar Altuğ, Instagram’da “Seçimi Kaybettiniz” Yorumları Gelince Cevap Vermekten Kendini Tutamadı!

Ülkemizde geçtiğimiz günlerde yapılan 2’nci tip Cumhurbaşkanlığı Seçimleri sonuçlandı. 14 Mayıs seçimlerinde herhangi birinin yüzde 50 ve üzerinde oy alamaması sonucunda ikinci tür seçimler 28 Mayıs’ta sonuçlandı. İkinci turda rakibinden daha fazla oy alan Recep Tayyip Erdoğan 13. Cumhurbaşkanı oldu. Seçim sonuçlarının ardından AK Partili vatandaşlar CHP’ye oy vereceğini açıklayan ünlülere tatsız yorumlar yapmaya başladı. Bunlardan biri de Pınar Altuğ’tu. Bakın Altuğ’a yazılanlar…

Türkiye, 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için sandık başına gitti. 14 Mayıs’ta adaylardan biri yüzde 50 ve üzerinde oy alamadığı için seçim ikinci türe kaldı.

İkinci tıpta rakibinden daha fazla oy alan Recep Tayyip Erdoğan 13. Cumhurbaşkanı oldu.

Seçim sonuçlarının ardından AK Partili vatandaşlar, CHP’ye oy vereceğini açıklayan ünlülere çirkin yorumlar yapmaya başladı. Bunlardan biri de Pınar Altuğ’tu.

28 Mayıs’ta yapılan cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için sandığa giden oyuncu Pınar Altuğ, birçok ünlü gibi sandıktan çıkan pozunu paylaştı.

Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim gecesi cumhurbaşkanı olmasının ardından Pınar Altuğ’un sandık başındaki pozu yorumlandı.

Oyuncuya “Memleketinden ne zaman ayrılıyorsun?”, “Kaybettin” ve “Soda için” gibi yorumlar gelmeye başlayınca Altuğ, “Neden gideyim? Burada doğdum, burada ölürüm” açıklamasını yaptı.

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım…

oguzeli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu